• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021
        • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

        • 28.06.2021
        • W piątek, 25 czerwca 2021 r. zabrzmiał ostatni dzwonek i nasi uczniowie po raz ostatni w tym roku szkolnym pojawili się w murach szkoły. O godzinie 10 spotkaliśmy się na uroczystej Mszy Świętej, która była jednocześnie mszą dziękczynną za  kończący się rok szkolny, oraz rocznicą Pierwszej Komunii Świętej klas czwartych

          Po Mszy Świętej nastąpiło rozdanie nagród dla uczniów, którzy zdobyli tytuł laureata bądź finalisty w konkursach kuratoryjnych. Siostra Dyrektor wręczyła dyplomy Wybitnym Absolwentom- Natalii z klasy 8a i Mateuszowi z klasy 8b oraz listy gratulacyjne ich rodzicom. Następnie uczniowie klas 1-6  rozeszli się do sal, by spotkać się z wychowawcami i odebrać świadectw, a klasy 7 i 8 do dolnego kościoła na część artystyczną.

      • Wycieczka klas trzecich do Parku Rozrywki Julinek
        • Wycieczka klas trzecich do Parku Rozrywki Julinek

        • 23.06.2021
        • W poniedziałek 21 czerwca dzieci z klas trzecich wyjechały na wycieczkę do Parku Rozrywki w Julinku. To magiczne miejsce do rozwijania różnorodnych sprawności fizycznych.

          Tuż po przyjeździe do Julinka uczniowie wyruszyli na trasy linowe, uzbrojeni w specjalną uprząż, kaski i dobry humor. Niczym prawdziwi cyrkowcy pokonywali kolejne przeszkody na trasie.

          Następnym punktem atrakcji była Kraina Dmuchańców, w której znajduje się kilkanaście dmuchanych zabawek o różnej tematyce. Największym powodzeniem cieszyła się strefa wodna i wodne boisko piłki nożnej. Po pysznym posiłku i krótkim odpoczynku dziatwa hasała dalej.

          Kolejnym punktem zabawy było pole do Mini-Golfa, gdzie znajduje się 18 dołków, do których dostępu pilnują cyrkowe postacie. Nie każdemu zawodnikowi udało się wycelować do dołka. Śmiechom i radości nie było końca. Wielką atrakcją cieszył się Plac Zabaw z mini tyrolką.

          Zmęczone, ale bogatsze w nowe doświadczenia dzieci, szczęśliwie wróciły do domów.

      • ,,Podziel się talentem”
        • ,,Podziel się talentem”

        • 23.06.2021
        • Wielu uczniów Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej posiada różnorodne umiejętności sportowe i zdolności, które rozwijają w czasie wolnym. Powstał pomysł, by na terenie szkoły zaprezentować różnorodne, uprawiane dyscypliny sportowe. Dzieląc się własnymi talentami, zachęcić innych do aktywności ruchowej i rozwijania własnych możliwości.

          W dniu 16 czerwca odbył się pokaz talentów sportowych, zorganizowany dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. Uczniowie Edukacji Wczesnoszkolnej zebrali się w dwóch grupach wiekowych w wyznaczonych godzinach lekcyjnych. Chętni uczestnicy, na kilka dni wcześniej zgłaszali się do wzięcia udziału w pokazie, podając nazwę dyscypliny, którą zademonstrują i krótko opowiedzą o danym sporcie.

          Uczniowie przygotowali się do prezentacji poprzez odpowiedni dobór strojów, przyniesienie potrzebnych rekwizytów a także dostarczenie właściwego podkładu muzycznego. Wśród prezentowanych dyscyplin należy wymienić: akrobatykę, judo, karate, zapasy, piłkę nożną, tenis ziemny, skoki na skakance, żonglerkę, taniec, boks, jazdę na rolkach a także biegi sztafetowe.

          Uczniowie występujący dostarczyli widowni wielu wspaniałych wrażeń, dostali docenieni przez rówieśników i nauczycieli. Każdy uczestnik pokazu otrzymał słodki upominek w podziękowaniu za występ.

          Mamy nadzieje, że zorganizowane wydarzenie obudzi w widzach pragnienie rozwijania talentów i stanie się inspiracją dla tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę ze sportem.

      • Podsumowanie szkolnego konkursu pt. „Ksiądz Twardowski inspiruje”
        • Podsumowanie szkolnego konkursu pt. „Ksiądz Twardowski inspiruje”

        • 09.07.2021
        • We wtorek 15 czerwca w dolnym kościele nastąpiło podsumowanie szkolnego konkursu pt. „Ksiądz Twardowski inspiruje” w kategoriach: recytacja i praca plastyczna. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie klas 4–8. Przedstawiciele poszczególnych oddziałów (odpowiednio klas 4–6 oraz 7–8) recytowali wiersze Patrona naszej szkoły. 

          Scena, na której występowali młodzi artyści, została przygotowana przez klasę 8a. Na początku odbył się konkurs recytatorski, w którym dosłownie każdy, pomimo tremy, wypadł  bardzo dobrze. Młodych twórców oceniały: Pani Marzena Bęsiuk, Pani Justyna Kulczycka i Pani Agnieszka Nastaj. W konkursie bardzo licznie wzięli udział przedstawiciele młodszych klas. Pomimo trudów egzaminów końcowych zgłosił się uczeń klasy ósmej. Zaprezentował on z dużym zaangażowaniem fragment hymnu naszej szkoły.

          Później nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego. W skład komisji weszły Panie:  Małgorzata Wiśniewska i Joanna Radoń. Rysunki były wykonane różnymi technikami.
          Niektórzy wykorzystali farby,  inni kredki, kolorowy papier lub ołówki. Autorzy prac odwoływali się do różnych motywów z twórczości Księdza Jana Twardowskiego. Dostrzec można było odniesienia do motywów religijnych, świata natury, pytań egzystencjalnych. Niektóre prace były wprost ilustracją konkretnych wierszy.
          Mam nadzieję, że takich konkursów będzie coraz więcej.

          Jury po naradzie wyłoniło laureatów.

           

          Konkurs recytatorski (klasy 4-6):

          I miejsce – Maria M. (4b)  i Antonina W. (5a);

          II miejsce – Barbara K. (5a);

          III miejsce – Feliks Z. (6a);

          Wyróżnienia:
          Klara J. (4a); Jan C.; Zuzanna W. (4a); Wiktoria O. (4a); Natalia N. (6b); Bartłomiej B. (6b).

          Konkurs recytatorski (klasy 7-8):

          I miejsce – Krzysztof A. (8b);

          II miejsce – Maksymilian Ś. (7a);

          III miejsce – Amelia K. (7b);

          Wyróżnienia:
          Alina D. (7b) i Mikołaj K. (7a).


          Konkurs plastyczny (klasy 4-6):

          I miejsce – Basia W. (4b);

          II miejsce – Maja B. (6a);

          III miejsce –  Kinga T. (6a).

          Wyróżnienia:
          Helena G. (4b); Maja S. (4b).

          Konkurs plastyczny (klasy 7-8):

          I miejsce - Maja P. (7c);

          II miejsce –  Łucja T. (7c);

          III miejsce –  Malwina S. (7b).

           

          Marysia S., klasa 7b

      • Wycieczka szkolna do Wieliszewa
        • Wycieczka szkolna do Wieliszewa

        • 23.06.2021
        • Dnia 11 czerwca 2021 roku klasa 1b pojechała na całodniową wycieczkę do Dyniolandu.

          Pobyt rozpoczęły warsztaty z zielarstwa, następnie dzieci mogły samodzielnie stworzyć ziołową herbatkę oraz lemoniadę. Po warsztatach nadszedł czas na spacer ścieżką sensoryczną, mini zoo, zabawę w labiryncie ze słomy oraz pokaz animacji.

          Na zakończenie wizyty  odbyło się wspólne ognisko. Na deser dla ochłody były zimne lody.

          Szczęśliwe dzieci bezpiecznie wróciły z wycieczki do szkoły.

      • Wycieczka klasy 2a do Amaznig Parku w Wołominie
        • Wycieczka klasy 2a do Amaznig Parku w Wołominie

        • 21.06.2021
        • Dnia 17 czerwca klasa 2a odbyła wycieczkę do Amaznig Parku w Wołominie. Uczniowie  mogli skorzystać z parku linowego. Tam zmagali się z trasami o różnym stopniu trudności. Mogli również skorzystać z placu zabaw, trampolin eurobungee, kul wodnych, dmuchańców, kręgielni, snookballa, zagrania w piłkę nożną na boisku sportowym, wydostania się z labiryntu XXL. Na koniec na każdego ucznia czekała pyszna kiełbaska. Do szkoły wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.

      • Dzień Rodziny w Kampinoskim Parku Narodowym
        • Dzień Rodziny w Kampinoskim Parku Narodowym

        • 21.06.2021
        • Dnia 12 czerwca 2021r. razem z uczniami klasy 8b i ich rodzicami oraz z wychowawcą Panią Ewą Kawulską pojechaliśmy do Kampinoskiego Parku Narodowego. Głównym celem wyprawy było spotkanie integracyjne, polegające na przejściu ośmiu kilometrów po leśnym szlaku i dotarciu na polanę, gdzie zorganizowaliśmy ognisko. Trasa była bardzo ciekawa, a Pani Ewa przekazała nam kilka interesujących informacji na temat przyrody.  Szczególnie zapamiętałem te o powstawaniu wydm.

          Wędrówkę rozpoczęliśmy od rezerwatu „Nart”, a następnie przeszliśmy przez rezerwat „Karpaty”, „Zamczysko” i „Pożary”. Cały czas towarzyszyło nam słońce i odgłosy lasu. Wyprawę skończyliśmy przy szkółce leśnej, gdzie Pani Ania, która tam pracuje, opowiedziała nam o roślinach i o całym Parku. Zwiedzaniem szkółki i alei grabowo-wiązowej szczególnie zainteresowani byli rodzice. W czasie pobytu na polanie zjedliśmy upieczone wcześniej kiełbaski i inne smakołyki przygotowane przez rodziców. Ogrzaliśmy się również przy ognisku, ponieważ pogoda w tej części wycieczki pogorszyła się i spadł deszcz. Cali mokrzy, ale zadowoleni wróciliśmy do domów.

          Czas wspólnie spędzony był  ciekawą alternatywą, oderwaniem od codzienności i elektroniki. Na pewno zdecydowałbym się jeszcze raz pojechać na taką wycieczkę.

          Bartek, klasa 5b

      • Spływ kajakowy z klasą 8b
        • Spływ kajakowy z klasą 8b

        • 21.06.2021
        • 16 czerwca wybraliśmy się na swoją ostatnią wspólną wycieczkę w ramach wyjazdów z PKSP. Był to długo oczekiwany spływ kajakowy po rzece Bzurze. Pogoda dopisała i humory również. Najfajniejsze były zabawy z wodą i w wodzie, na szczęście mieliśmy ubrania na zmianę, a słońce w trakcie ogniska i pieczenia kiełbasek po zakończeniu spływu szybko suszyło te zalane. Do dyspozycji mieliśmy również boisko do siatkówki oraz duży teren do odpoczynku po wysiłku fizycznym 😊 To był super wyjazd!!!

          Klasa 8b

        • Pierwsza Komunia Święta klas 3

        • 21.06.2021
        • W tym roku szkolnym ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa dzieci z naszej szkoły z klas III przystąpiły do I Komunii Świętej w trzech grupach, w różnych terminach. W czerwcu 12 czerwca w sobotę o godz. 10.00 przystąpiło 16 dzieci, 13 czerwca w niedzielę o godz. 13.00, 18 dzieci z naszej szkoły. Dzieciom przystępującym do Pierwszej Komunii Świętej towarzyszyli rodzice, rodzeństwo i zaproszeni goście, m.in. s. dyrektor Maria Chrapek, nauczyciele i wychowawcy. W tym czasie kościół był tylko dla osób uczestniczących w tej Uroczystości. Eucharystii przewodniczył ksiądz Proboszcz Andrzej Kopczyński, za oprawę muzyczną była odpowiedzialna p. Irena Jaszczyk. W czasie Białego Tygodnia, we wtorek modliliśmy się za misjonarzy i dzieci z krajów misyjnych. W czasie tej Eucharystii zostały złożone w darach pieniądze w kwocie 1525 zł na Papieskie Dzieło Misyjne dzieci. Pieniadze zostały przekazane na ten cel przez pośrednictwo ks. Proboszcza. O tej akcji można się więcej dowiedzieć TUTAJ

          Wszystkim dzieciom, które przystąpiły do Komunii Świętej po raz pierwszy życzę wielkiej wiary i życzę głębokiej przyjaźni z Panem Jezusem.

      • Zajęcia z Pierwszej Pomocy w klasie 2b
        • Zajęcia z Pierwszej Pomocy w klasie 2b

        • 17.06.2021
        • W poniedziałek 14 czerwca w klasie 2b odbyły się praktyczne zajęcia dotyczące udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia te poprowadził Tata Uli - Pan Marcin. W czasie tych lekcji powtórzyliśmy między innymi numery alarmowe, przypomnieliśmy sobie jak wezwać pomoc, jak sprawdzić czy poszkodowany oddycha, co zrobić, gdy nie oddycha, ćwiczyliśmy układanie rannego w bezpiecznej pozycji. Mieliśmy również okazje uciskać fantomy i sprawdzić nasze szanse na uratowanie człowieka. To było bardzo trudne i wyczerpujące zadanie. Zajęcia były bardzo intensywne, ciekawe i wartościowe.

          Serdecznie Dziękujemy Panu Marcinowi za poświęcony nam czas i przekazaną wiedzę.

      • Klasy czwarte we „Frajdalandii”
        • Klasy czwarte we „Frajdalandii”

        • 16.06.2021
        •             Budy Iłowskie- również i ta miejscowość  znalazła się na mapie wycieczek naszej szkoły. Tym razem klasy: IV „a” oraz IV „b” udały się w dn. 14.06.2021r. do gospodarstwa agroturystycznego „Frajdalandia”.

                      Otoczenie lasów oraz śpiewu ptaków towarzyszyło nam przy pokonywaniu przeszkód na parku linowym. Niesamowitą atrakcją  było mini zoo, w którym nie tylko obserwowaliśmy zwierzęta:: strusie, kucyka, alpaki, owce i króliki, ale mieliśmy także możliwość ich karmienia. Kolejną przygodą był labirynt, z którego należało znaleźć wyjście. Dla tych, którym się to udało czekała następna atrakcja w postaci pokazów sokolniczych. Zachwyciły nas nie tylko sowy oraz jastrzębie, ale byliśmy pod ogromnym wrażeniem pięknego  sokoła, który szybował nad naszymi głowami. Przedstawiono nam liczne ciekawostki z życia tych ptaków, a możliwość poznania ich z bliska na długi czas zostanie w naszej pamięci. Na zakończenie pobytu każdy uczestnik otrzymał smaczne lody. Tym słodkim akcentem musieliśmy kończyć naszą wyprawę, pożegnać się z poznanymi zwierzętami i wrócić do szkoły.

        • Poradnia zaprasza rodziców na warsztaty

        • 07.06.2021
        • Informujemy, że psycholodzy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Zielonce oraz Filii w Ząbkach organizują warsztaty online dla rodziców.

          1. Uzależnienie od multimediów - Czy to już dotyczy mojego dziecka? Warsztaty dla rodziców dzieci młodszych

          Termin: 08.06.2021 r. godz. 17.00 -19.00

          1. Jak wychować szczęśliwe dziecko w dobie pandemii (profilaktyka lęku i depresji) Termin: 11.06.2021 r. godz. 17.00 -19.00

          2. Wspieranie dzieci i młodzieży w budowaniu motywacji do podejmowania działań i nauki

          Termin: 14.06.2021 r. godz. 17.00 -19.00

          1. Uzależnienie od multimediów - Czy to już dotyczy mojego dziecka? Warsztaty dla rodziców dzieci starszych

          Termin: 16.06.2021 r. godz. 17.00 -19.00

          Zapisy na warsztaty odbywają się pod numerem telefonu 577 - 707 - 977 w dniach 31.05 - 02.06.2021 r. w godzinach:

          poniedziałek 9:00 -15:00

          wtorek  12:00-18:00

          środa   9:00-17:00

           

      • Klasa 7b z wycieczką w średniowiecznym zamku Czersku
        • Klasa 7b z wycieczką w średniowiecznym zamku Czersku

        • 14.06.2021
        • Korzystając z czerwcowych słonecznych dni całą klasą razem z naszą wychowawczynią panią Moniką Budelewską-Zdun oraz panią Agnieszką Nastaj wybraliśmy się na wycieczkę do Czerska.Dziś jest to nieduże miasteczko, położone ok. 50 km od Warszawy, ale w dawnych czasach była to stolica Ziemi Czerskiej i siedziba książąt mazowieckich. Jak powiedziała nam pani przewodniczka ludzie w tej okolicy osiedlali się już przed tysiącami lat, bo spotykały się tam ważne szlaki handlowe, biegnące na Pomorze, Ruś i Śląsk. Po dojechaniu na miejsce przeszliśmy z naszą panią przewodnik pod mury średniowiecznego zamku, gdzie wysłuchaliśmy historii tego miejsca. Zamek został wybudowany przez księcia Janusza Starszego na przełomie XIV i XV wieku, w miejscu, gdzie kiedyś był wcześniejszy gród.Chociaż w ciągu kolejnych wieków został bardzo zniszczony, to teraz możemy oglądać jego rekonstrukcję. Wygląda bardzo imponująco.Dowiedzieliśmy się też, że na obecnym terenie przy zamkowym stał kiedyś kościół. Nadal zachowały się części kamieni wapiennych z tego kościoła. Najciekawsze jest to, że podczas odkopywania tych ruin znaleziono okutą żelazem trumnę, w której znajdował się ludzki szkielet.  Nikt nie wiedział czyje są to szczątki. Znajdujące się przy nim przedmioty świadczyły, że był to wojownik. Ale co ciekawe po szkielecie wywnioskowano, że musiał należeć do bardzo wysokiego mężczyzny, a w tych rejonach w tamtych czasach ludzie byli zazwyczaj dużo niższego wzrostu. Jest przypuszczenie, że tym zmarłym mężczyzną był Magnus, syn anglosaskiego króla Harolda II, który zginął w słynnej bitwie pod Hastings w 1066 r. Nie jest to w 100% pewne, ale kto wie.Potem pani przewodnik oprowadziła nas po wieży przy bramie zamku. Z wieży był piękny widok na cała okolicę. Poznaliśmy też ciekawą historię o smoku z czerskiego godła. Po zwiedzaniu razem z klasą piekliśmy kiełbaski na ognisku. Były smaczne! Na koniec naszego pobytu na zamku zostaliśmy podzieliliśmy się na grupy i mieliśmy grę terenową. Była naprawdę fajna! Polegała na tym, że trzeba było odpowiedzieć na kilkanaście pytań, a odpowiedzi musieliśmy szukać na całym terenie zamku i w jego najbliższej okolicy. Po skończonej grze, musieliśmy wracać do szkoły. Już czekamy na kolejną wycieczkę.

      • Klasa 1a w Nadleśnictwie Drewnica
        • Klasa 1a w Nadleśnictwie Drewnica

        • 14.06.2021
        • 8 czerwca klasa 1a odwiedziła pobliskie Nadleśnictwo Drewnica. Podczas spotkania z leśnikami mogliśmy dowiedzieć się o początkach Nadleśnictwa Drewnica, zjawiskach zachodzących w lesie, zwierzętach je zamieszkujących i roślinach tu występujących. Spacerując po ścieżkach edukacyjnych szczególnie zainteresowały nas leśne skarby tj. ptasie gniazda, liście klonów i tuląca się do nas roślina "przytulia czepna" :) Na koniec czekało na nas ognisko i przepyszne kiełbaski. Dziękujemy za czas wspólnej radosnej nauki i przygody w pięknym otoczeniu lasu. 

      • Warsztaty wyrobu świec
        • Warsztaty wyrobu świec

        • 10.06.2021
        • 2 czerwca uczniowie klasy 2a i 3c wzięli udział w warsztatach wyrobu świec.

          Na zajęciach uczestnicy zapoznali się z techniką wykonania świec, temperaturą topnienia. Wykonali świece z dodatkiem kolorów, zapachów oraz produktów wzbogacających ich wygląd.

      • Sprawozdanie z wycieczki – "Park Rozrywki w Julinku"
        • Sprawozdanie z wycieczki – "Park Rozrywki w Julinku"

        • 10.06.2021
        • Dnia 31.05.2021r. o godzinie 7:30 uczniowie klasy 6B wraz z opiekunami, Panią Marzeną i naszą wychowawczynią Panią Anną Kudlek wyjechaliśmy autokarem na jednodniową wycieczkę do Parku Rozrywki w Julinku.

          Po około godzinnej podróży dojechaliśmy do pierwszej atrakcji z planu naszej wycieczki, była to ścianka wspinaczkowa. Cała wspinaczka składa się z siedmiu kolorowych, tematycznych paneli o wysokości około 7-8 metrów. Każdy z nas był bezpiecznie podpięty do asekuracji ciągłej w trakcie spinania się. Niektórzy ścigali się na czas, co umożliwiała nam jedna z kilku ścianek wspinaczkowych. Wszyscy się bardzo dobrze wspinaliśmy i nie mieliśmy z tym żadnych problemów.

          Następnie całą grupą graliśmy w różnorodne gry integracyjne. Pierwsza była gra ,,morze i ląd”, która bardzo nam się spodobała. Kilka osób odpadło na początku z nieuwagi, bądź z braku równowagi. Mimo tego wszyscy super się bawiliśmy. Później był drużynowy wyścig z ogromnymi i strasznie niewygodnymi butami klauna. Były dwie drużyny i niestety ze sobą nie zremisowały.

          Kolejną atrakcją był mini golf na świeżym powietrzu. Na mini golfie były różne stopnie trudności, dzięki czemu każdy coś dla siebie znalazł. Jedni trafiali za pierwszym razem, a drudzy nie trafili piłeczki ani razu do celu. Każdy jednak wychodził z tej atrakcji z uśmiechem i wtedy poszliśmy na wystawę sztuki cyrkowej. Pan prowadzący opowiedział nam o byłym cyrku, który był ogromny i bardzo popularny. Dowiedzieliśmy się też ile lat uczą się najlepsi cyrkowcy, oraz jaka jest dokładna historia tego cyrku. Wypowiedź była interesująca i porywająca do dalszego słuchania.

          Po większości atrakcjach byliśmy bardzo głodni, więc poszliśmy na obiad. Był on pożywny i smaczny. Dodał nam wszystkim sił na już ostatnią atrakcję tego dnia czyli park linowy. Najpierw pan przypiął nam liny i założył kaski dla bezpieczeństwa. Zanim zaczęliśmy chodzić i pokonywać przeszkody na parku linowym instruktor wyjaśnił nam co mamy dokładnie na nim robić, aby żadna krzywda się nikomu nie stała. Następnie każdy mógł wybrać sobie taki poziom trudności parku linowego jaka mu pasowała. Wszyscy byli na minimum 2 różnych torach. Według wielu uczniów naszej klasy najlepsza była tyrolka.

          Kiedy wszyscy ukończyli swoje trasy wróciliśmy autokarem do szkoły około godziny 15.00. W ten dzień doskwierało nam wiele pozytywnych emocji. Jeśli miałabym drugą szansę tam pojechać nie wahałabym się wcale. Całą klasą polecamy to miejsce do odwiedzenia.

      • Konkurs Ilustracja do wiersza „Na wakacjach” Księdza Jana Twardowskiego - rozstrzygnięty!
        • Konkurs Ilustracja do wiersza „Na wakacjach” Księdza Jana Twardowskiego - rozstrzygnięty!

        • 07.06.2021
        • 1 czerwca - to Dzień Patrona i Dzień Dziecka. Tego dnia zostały wręczone nagrody wszystkim uczestnikom konkursu.

          Szkolna komisja oceniająca prace miała bardzo trudne zadanie ze względu na ciekawe podejście do tematu, a także estetyczne wykonanie prac.

          Zostały wyłonione cztery prace a trzy z nich zostały wysłane do wirtualnej książki z wierszami naszego Patrona.

          I miejsce otrzymała uczennica klasy trzeciej-Anastazja.

          II miejsce uczennica klasy pierwszej-Małgorzata.

          Jednocześnie III miejsce zajęły uczennice klasy pierwszej i drugiej- Kornelia i Sara.

          Organizatorzy akcji wirtualnej książki z wierszami Księdza Jana Twardowskiego ilustrowanej przez dzieci z placówek w Polsce pod patronem naszego Księdza spośród trzech prac wybrali pracę Kornelii.

          Poniżej link do obejrzenia pięknych, dziecięcych prac:

          https://view.genial.ly/60a81a63271fb90d44005ba2

          Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

    • Kontakty

      • Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Ząbkach
      • 530 700 909
        22 762 40 44
      • ul. 11 listopada 4, Ząbki, 05-091
        NIP:125-13-23-327
        Poland
      • Sekretariat czynny dla interesantów
        we wtorki i środy od 12:00 do 15:00 (w okresie ferii i wakacji do godz. 14:00) oraz
        w czwartki i piątki od 8:00 do 12:00
        Spotkania z Dyrektorem szkoły po uprzednim umówieniu w sekretariacie
        w poniedziałki od 15:00 do 17:00 oraz
        w środy od 8:00 do 9:00
    • Logowanie